Máte již svíčky doma? Označte nás na fotce na Instragramu #topsvicky.cz a dejte Sledovat. Těšíme se na Vaše fotky!
Novinka
Kód: 38272 | Značka: WOODWICK

Svíčka Trilogy WoodWick Hearthside 453,6 g

4 hodnocení
630 Kč
do týdne
Můžeme doručit do:
11.10.2023
Kategorie: ~ WoodWick ~

Trilogy Hearthside - kombinace tří vůní

Elderberry Bourbon - Vínově červená vůně, která má bohatě komplexní vůni sytě červených bobulí, vyzrálého dřeva, bourbonu a hřebíčku
Humidor - tato střední vrstva má tlumenou taupe barvu a nabízí komplexní směs starých tabákových listů, staré kůže a ambrového pižma
Frasier Fir-Tato sytě zelená barevná vrstva skutečně zachycuje esenci čerstvě nařezané jedle v ostrém zimním ránu.

Designově propracovaná svíčka Trilogy ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Složena ze směsi vůní a barev, které jsou vzájemně sladěné. Každá barevná vrstva obsahuje jinou vůni, a když svíčka hoří, horní vrstva postupně taje do vrstvy pod ní a vytváří tím novou a jedinečnou vůni.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 50 hodin skutečného potěšení z vůně.
Hmotnost: 453.6 g.

Topsvicky.cz na Firmy.cz