Máte již svíčky doma? Označte nás na fotce na Instragramu #topsvicky.cz a dejte Sledovat. Těšíme se na Vaše fotky!
Kód: 38275 | Značka: WOODWICK

Svíčka dekorativní váza WoodWick Indigo suede 453.6 g

Neohodnoceno
620 Kč 899 Kč Sleva 31 %
do týdne

Lákavé spojení vůně kůže a pačuli, k němuž se sofistikovaně přidávají tóny fialky, cypřiše a ambry.

Kategorie: 454 g HEARTHWICK

Modrý semiš, 453.6 g - luxusně vonící svíčka ve skleněné dekorativní váze s dřevěným víčkem značky WoodWick.

 

Lákavé spojení vůně kůže a pačuli, k němuž se sofistikovaně přidávají tóny fialky, cypřiše a ambry. Designově propracovaná svíčka ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku. Přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Tato neodolatelná svíčka značky WoodWicknabízí až 50 hodin skutečného potěšení z vůně.
Hmotnost: 453,6 g.

Topsvicky.cz na Firmy.cz