Máte již svíčky doma? Označte nás na fotce na Instragramu #topsvicky.cz a dejte Sledovat. Těšíme se na Vaše fotky!
Kód: 35568 | Značka: WOODWICK

Svíčka dekorativní váza WoodWick Tamarind a peckovice 453.6 g

Neohodnoceno
680 Kč 779 Kč Sleva 13 %
poslední kus skladem

Svěží zelené listy se v této vůni potkávají se sladkým tamarindemfíkem a peckovicí, následovány douškem bourbonu a závanem vetiveru.

Můžeme doručit do:
24.9.2021
Kategorie: 454 g HEARTHWICK

Tamarind a peckovice, 453.6 g - luxusně vonící svíčka ve skleněné oválné váze s dřevěným víčkem značky WoodWick.

Svěží zelené listy se v této vůni potkávají se sladkým tamarindemfíkem a peckovicí, následovány douškem bourbonu a závanem vetiveru.
Designově propracovaná svíčka v oválné skleněné váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka značky WoodWick je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 50 hodin skutečného potěšení z vůně.
Hmotnost: 453.6 g.