Kód: 2831848 | Značka: WOODWICK

Svíčka Trilogy WoodWick Vánek oceánu 453.6 g

Neohodnoceno
649 Kč 739 Kč Sleva 12 %
skladem | odeslání do 24 hod.

Jemné květy vanilky s tóny mořské soli a jasmínu, svěží zelené tóny a směs tropického ovoce s dokonalou souhrou vyšisovaného dřeva, mořské trávy a bílého písku.

Můžeme doručit do:
17.10.2019
Kategorie: 454 g HEARTHWICK

Vánek oceánu, 453.6 g - luxusně vonící svíčka Trilogy ve skleněné dekorativní váze s dřevěným víčkem značky WoodWick.

Jemné květy vanilky s tóny mořské soli a jasmínu, svěží zelené tóny a směs tropického ovoce s dokonalou souhrou vyšisovaného dřeva, mořské trávy a bílého písku.
Designově propracovaná svíčka Trilogy ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Složena ze směsi vůní a barev, které jsou vzájemně sladěné. Každá barevná vrstva obsahuje jinou vůni, a když svíčka hoří, horní vrstva postupně taje do vrstvy pod ní a vytváří tím novou a jedinečnou vůni.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 50 hodin skutečného potěšení z vůně.
Hmotnost: 453.6 g.