Máte již svíčky doma? Označte nás na fotce na Instragramu #topsvicky.cz a dejte Sledovat. Těšíme se na Vaše fotky!
Kód: 2954843 | Značka: WOODWICK

Svíčka Woodwick Trilogy Podzimní sklizeň 453,6 g

Neohodnoceno
670 Kč 739 Kč Sleva 9 %
dostupné do týdne

Čistá ovocná vůně jablekhrušek a broskví s jemnými květinovými tóny fialky a jasmínuNebesky krásná vůně zralých ostružinskořice a vanilky. Lahodná směs chutí čerstvé máslové dýně a hřejivého koření.

Můžeme doručit do:
3.11.2021
Kategorie: 454 g HEARTHWICK

Podzimní sklizeň, 453.6 g - luxusně vonící svíčka Trilogy ve skleněné oválné váze s dřevěným víčkem značky WoodWick.

Čistá ovocná vůně jablekhrušek a broskví s jemnými květinovými tóny fialky a jasmínuNebesky krásná vůně zralých ostružinskořice a vanilky. Lahodná směs chutí čerstvé máslové dýně a hřejivého koření.
Designově propracovaná svíčka Trilogy ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Složena ze směsi vůní a barev, které jsou vzájemně sladěné. Každá barevná vrstva obsahuje jinou vůni, a když svíčka hoří, horní vrstva postupně taje do vrstvy pod ní a vytváří tím novou a jedinečnou vůni.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 50 hodin skutečného potěšení z vůně.
Hmotnost: 453.6 g.