Máte již svíčky doma? Označte nás na fotce na Instragramu #topsvicky.cz a dejte Sledovat. Těšíme se na Vaše fotky!
Kód: ARMPRV | Značka: GIORGIO ARMANI

Giorgio Armani Privé Sable Nuit parfémovaná voda 100 ml

Neohodnoceno
5 990 Kč
do týdne

Orientální kořeněná vůně je oslavou přitažlivosti chvíle, kdy se potkává teplo žhnoucího pouštního písku a povzbuzující svěžest impozantně jasných nocí.

Můžeme doručit do:
12.10.2022
Kategorie: KOSMETIKA

Vůně Sable Nuit, inspirovaná vznešenou elegancí rozsáhlých pouštních krajin, vzdává hold přírodě a jejím nekonečným kontrastům. Orientální kořeněná vůně je oslavou přitažlivosti chvíle, kdy se potkává teplo žhnoucího pouštního písku a povzbuzující svěžest impozantně jasných nocí.

Vůně je kombinací nót kadidla, růžového pepře, které se smyslně prolínají s benzoe, čímž vytváří uklidňující jantarový pocit tepla. Pačuli, která se nachází v základu vůně vytváří hlubokou a magnetickou auru.

Flakón vůně, vytvořený z neprůhledného zabarveného skla, zvýrazňuje tajemnou zář vůně. Zlaté víčko flakónu, jehož smyslný a na dotek příjemný design, připomíná lesklý kámen, který září v samotném srdci pouště.

Sable Nuit podle Giorgio Armani je Amber vůně pro ženy a muže. Sable Nuit byl/a uveden/a v roce 2021. "Nosem" za touto vůní je Nicolas Beaulieu. Vrchní tóny jsou Olibanum a Růžový pepř; střední tóny jsouCedr, Benzoin, Labdanum a Pačuli; základní tóny jsou Olibanum, Vanilka a Ambroxan.

Parfémovaná voda / Eau de parfum / UNISEX

Objem: 100 ml

Topsvicky.cz na Firmy.cz